Ekonóm, administratívny pracovník

Mantha, s.r.o. NATURFYT

Miesto práce
Trenčianska 56, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacBude dohodnuté pri pracovnom pohovore s prihliadnutím na skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ekonomická agenda: zadávanie faktúr/objednávok do systému, monitoring úhrad
• Objednávanie tovaru - výživové doplnky, prírodná kozmetika a potraviny
• Vytváranie cenníkov pre obchodných partnerov
• Návrh nového sortimentu a jeho optimalizácia
• Sledovanie zásob v systéme a na predajni, vyhodnocovanie predaja
• Monitoring marže, stanovenie cien a ich úprava
• Sledovanie konkurencie a úprava portfólia
• Komunikácia s obchodnými a distribučnými partnermi

- zamestnanecké zľavy na nákup produktov
- flexibilná pracovná doba
- možnosť sebarealizácie
- možnosť budovania pasívneho príjmu

Informácie o výberovom konaní

Zaujímaš sa o zdravú stravu a čítaš zloženie produktov?
Vieš, že za kvalitu si niekedy treba priplatiť a menšie obchody sú ti sympatické?
Potom sa pridaj ku nám !
U nás sa nudiť nebudeš, aj keď veľká časť tvoje práce bude za počítačom.
Očakávame od teba nadšenie a energiu pre náš sortiment a schopnosť prinášať nové nápady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Flexibilita, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť určiť si priority, skúsenosť s prípravou podkladov pre externú účtovnú spoločnosť

Rodinná zmrzlináreň s 30 ročnou históriou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4280500  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac