Trainee pozice - 6 měsíců cestování po Evropě

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 - 46 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šance pro absolventy technických škol - GRADUATE PROGRAM.

Pokud jste absolvent strojírenské, elektrotechnické nebo podobné technické vysoké školy, máme pro Vás skvělou příležitost, jak načerpat zkušenosti a pozvolna přejít od školní teorie do praxe.
Čeká Vás graduate program, kde 6 měsíců budete cestovat po Evropě.

Podíváte se do výrobních závodů a vyzkoušíte si "pracovní kolečko" ve stabilní výrobní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru.

Během těchto cest se budete vracet na několik týdnů zpátky a působit přímo ve výrobě v České republice v Karlovarském kraji, kde se zapojíte do jejich programů, projektů, tréninků a dalších aktivit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • motivační nástupní mzda (42 - 46 000 Kč)

  • příspěvek na ubytování 7 000 Kč

  • relokační balíček

  • kompletně hrazené cestovní náklady

  • zahraniční pracovní zkušenosti

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na stravování

  • denní využití anglického jazyka

  • eko produkty - šetříme planetu

  • smlouva na dobu neurčitou od prvního dne

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • absolvent VŠ technické

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • chuť cestovat po Evropě a také se relokovat do Karlovarského kraje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Kontakt

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
Tel.: +420 731 637 828
E-mail: poslat životopis
ID: 4816122  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc