Projektový manažer, Vsetín

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením projektů v oblasti automotive? Jsou Vám blízká technická témata a bez problémů se domluvíte anglicky? Je pro Vás v pořádku i lokalita Vsetín?

Jestli jsou Vaše odpovědi kladné, tak hledám právě Vás!
Pro Project Managera je podstatné umět koordinovat projekt, mít analytické myšlení, mít schopnost řešit technické otázky, znát automotive výrobní prostředí a rozumět zákaznickým požadavkům. Stejně tak aktivní přístup k práci, dobré komunikační a prezentační dovednosti, a to i v AJ, ale nevyhnete se ani NJ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě

  • Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj

  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma

  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba

  • Poukázky na volnočasové aktivity

  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • Komunikativní znalost AJ. středně pokročilá znalost NJ

  • Zkušenost na obdobné pozici

  • Znalost MS Office

  • Znalost automotive procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4782821  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.