Obchodní referent - silnoproud

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v elektroinstalačním materiálu a rád komunikujete s lidmi? Pak čtěte dál!
Na této pozici bude Vaším úkolem péče o objednávky zákazníků našeho velkoobchodu s elektrotechnickým materiálem. Budete jim pomáhat vybrat správné produkty, poskytovat poradenství a zajišťovat, aby celý proces nákupu proběhl hladce. Navíc budete komunikovat s logistikou, nákupem, dodavateli a také kontrolovat splatnost faktur.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Týden dovolené navíc, abyste si během roku měl příležitost dostatečně odpočinout.

Příspěvek na stravování, ať můžete dobíjet energii tím, co máte rád.

Další finanční benefity (na volný čas, 13. plat, při životním a pracovním jubileu).

Možnost osobního i kariérního rozvoje a další vzdělávání.

Příjemné a přátelské pracovní prostředí a skvělé akce.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš tým doplní pohodový člověk, který rád komunikuje, má elektrotechnické vzdělání nebo zkušenosti s elektrotechnickým materiálem a chce se učit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4778307  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.