Obchodný zástupca - značka, za ktorou chcete stáť!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj, Trenčianský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáš produkt, ktorému môžeš dôverovať? Značku, ktorej meno znamená kvalitu? Firmu, ktorá ti poskytne dobré vybavenie a solídne zákaznícke portfólio? Ak máš chuť rozvíjať obchod a nemáš krátkodobé ciele, si technicky aj obchodne zdatný, neváhaj sa ozvať.

Pre región Žilinského a Trenčianskeho kraja hľadám obchodného zástupcu pre technický produkt.
✔ Vyvíjate vzťahy so stávajúcimi zákazníkmi a aktívne vyhľadávate nové obchodné príležitosti vo vašom poverenom regióne.

✔ Nepredávate katalógové tovary, váš úlohou je teda porozumieť potrebám zákazníka z rôznych odvetví a odporučiť mu riešenia na mieru.

✔ Spolupracujete s kolegami v obchodnom tíme, nadväzujúcom servisnom tíme a back office.

✔ Reprezentujete firmu na veľtrhoch a akciách pre zákazníkov.

✔ Vaše výsledky prezentujete vedeniu na pravidelných poradách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vieme, že predajca je kľúčovým hráčom v raste spoločnosti, preto sa o svojich zamestnancov staráme!

✔ poskytujeme vám všetky prostriedky na vykonávanie vašej práce (auto aj na súkromné účely, vybavenie ako skener, tlačiareň s online prístupom odkiaľkoľvek)

✔ 25 dní dovolenky

✔ nadpriemerný fixný plat a bonusové odmeňovanie v prvom roku, zvyšujúci sa bonusový systém v ďalších rokoch

✔ systém kaviarne

✔ ročné odmeny

✔ príspevok na stravu vo výške 7,80 eur/deň

✔ firemné podujatia

Benefits

  • Option for Remote Work

  • Wage bonuses

  • Company car

  • Extra vacation

  • Flexible Schedule

  • Cafeteria system

  • Contribution to meal (cash)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✔ predajca, ktorý dokáže prečítať technický výkres a odporučiť riešenie podľa požiadaviek zákazníka

✔ samostatný jednotlivec, ktorý má schopnosť organizovať svoju prácu bez prísnych pokynov

✔ komunikatívny človek, ktorý oceňuje dôležitosť zdieľania informácií o obchodných aktivitách s tímom

✔ skúsenosti s predajom stavebných strojov, brán, okien, dverí, výťahov alebo podobných produktov budú užitočné

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4773585  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc