Support data analyst

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste analytický typ? Máte rád/a ve věcech pořádek a máte zároveň prozákaznický přístup? AJ a NJ pro Vás není problém (slovem i písmem)? Není Vám cizí oblast bankovnictví a pojišťovnictví a hledáte pracovní uplatnění na HPP?

Čtěte dále.

  • Analýza a kontrola dat, vytváření zpráv na podporu řízení kvality

  • Komunikace se zákazníkem (telefonicky, emailem, chatem)

  • Poskytování informací o nabízených produktech (bankovní a pojišťovací sektor)

  • Kontrolní činnost pro řízení kvality

  • Práce s interním systémem

  • Spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Možnost pracovat v dynamickém moderním pracovním prostředí a za svou práci být náležitě odměněni

  • Home office jako pevnou součást pracovní doby

  • Práce v mezinárodním týmu

  • Možnost kariérního růstu

  • Pracovní prostředí s otevřenou, inovativní a mezinárodní firemní kulturou

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Organizační a multitaskingové schopnosti

  • Schopnost pracovat samostatně, ale i týmově

  • Analytické myšlení a schopnost pracovat systematicky

  • Přehled o sektoru bankovnictví / pojišťovnictví

  • Komunikativní znalost AJ a NJ (slovem i písmem)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4595093  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.