Frontend React vývojář pro český IT start-up - full-remote

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Práce z domu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mladý český IT start-up s velkými plány, který se vyvíjí raketovou rychlostí a aktuálně expanduje do USA, hledá React vývojáře s touhou se učit a pracovat s novými technologiemi a koncepty. Firma se specializuje na vývoj mobilních a webových aplikací, a to především v oblastech supply chain, manufacturing, health care a crypto.
Budeš zlepšovat stávající řešení a podílet se na řadě revolučních projektů v ČR, ale i v Evropě nebo USA.

70% času budeš programovat a 30% času trávit návrhem řešení a osvojováním nových technologií.

S jakými technologiemi budeš pracovat?

  • Na frontend se používá ReactJS nebo React-native a kód se píše v Typescriptu. Pokud jsi např. nasazoval/a backend v AWS či Azure, je to velké plus.

Na jaké projekty se můžeš těšit?

  • Vývoj a integrace nad Business Intelligence tools.

  • Digitální inventura s pomocí rozšířené reality.

  • Cryptocurrencies mathematical module.

  • Moderní data warehouse - DWH.

  • Digitalizace kliniky duševního zdraví.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práci ve firmě, která je postavena na svobodných základech

  • Startupovou firemní kulturu a stress free prostředí

  • Pracovní svobodu a full-remote - můžeš pracovat odkudkoliv chceš

  • Spolupráci na IČO

  • Skvělý tým, na který se můžeš spolehnout

  • Pravidelné team-buildingy 1x za 2 měsíce

  • Prostor pro další vzdělávání - kurzy a workshopy

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Znalost softwarového inženýrství (časová složitost, datové struktury, algoritmy, OOP apod.)

  • Minimálně 2-3 roky praxe s programováním složitějších systémů (ne prezenční weby)

  • 1-2 roky zkušeností s programováním v ReactJS nebo React-native nebo jiný Javascript framework a chuť se React doučit

  • Komunikativní angličtinu

  • Chuť se učit novým věcem a technologiím

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 4475755  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.