KYC Analyst

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globální bankovní instituce s přátelskou a neformální atmosférou hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici KYC analytika.

V této bance můžete očekávat skvělé zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru. Veškerá komunikace s kolegy či zahraničními pobočkami společnosti probíhá v angličtině.

Odměnou Vám bude atraktivní mzdové ohodnocení, 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta a mnoho dalšího!

Nástup možný ihned nebo dohodou. Moderní kanceláře v Praze 5.

  • Analýza nových i stávajících zákazníků – vyhledávání informací o zákaznících a jejich vlastnických strukturách

  • Zajištění ochrany klienta

  • Využívání registrů a rejstříků (korporátní společnosti)

  • Spolupráce se zahraničními pobočkami

  • Zajištění, aby byly u nových i stávajících zákazníků prováděny kontroly proti praní špinavých peněz, sankce a další kontroly rizik v souladu s politikou společnosti a platnými regulačními požadavky a aby příslušná data byla řádně zadána a udržována v systémech společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP

  • Stravenkový paušál v hodnotě 100Kč

  • 13.mzda

  • Penzijní i životní připojištění

  • Flexipassy

  • Firemní lékař

  • 6 sick days

  • 25 dní dovolená

  • Průběžné školení

  • Multisport karta

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Pečlivost a důslednost, orientace na detail

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Angličtina na úrovni B2

  • Zájem o administrativní práci

  • Zkušenosti z oblasti administrativy jsou podmínkou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4438953  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.