Operátor CNC stroje – Otrokovice, náborový příspěvek až 50 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Otrokovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mezinárodní strojírenské firmy s dlouholetou tradicí na českém trhu, hledáme zaměstnance na obsluhu CNC strojů.
Obsluha a seřizování CNC centra - řídicí systém Heidenhein/Siemens

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • náborový příspěvek až 50 000 Kč

  • atraktivní výdělek (tarif + prémie + příplatky + osobní hodnocení) - 30.000 – 45.000 Kč

  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce

  • mzda

  • 25 dní dovolené

  • stravenkový paušál do čisté mzdy

  • pracovní obuv a oděvy včetně praní

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • pravidelné navyšování mzdových tarifů

  • kompletní zapracování, zaškolení na technologie

  • možnost zvyšování kvalifikace spolu s růstem mzdy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • schopnost využívat technologie obrábění na nových CNC centrech

  • velmi dobrá znalost čtení výkresové dokumentace

  • ochota pracovat v třísměnném provozu (úvazek 7,5 hod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 4436812  Dátum zverejnenia: 1.10.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc