Průmyslový inženýr – zaměření na výrobní stroje (konstrukce, automatizace)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Návrh a realizace projektů se zaměřením na lepší využití strojů, zlepšování procesů ve výrobě (spolupráce s vedoucím výroby).

  • Zajištění a implementace nových technologií.

  • Odpovědnost za správnou konstrukci strojů dle norem, jejich nastavení a průběžnou aktualizaci – od komponentů, po IT a SW.

  • Spolupráce na projektech výroby, kvality a logistiky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Patříme k největším firmám a nejsilnějším značkám na světě, nabízíme dlouhodobé zaměstnání s perspektivou.

  • Odpovídají platové ohodnocení s každoročním navýšením.

  • Týden dovolené navíc.

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

  • Pokud byste se chtěl/a zlepšovat v anglickém jazyce, nabízíme lektora, který vám pomůže.

  • Celodenní závodní stravování.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity.

  • Příspěvek k pracovním a životním jubileím.

  • A spoustu dalšího...

Benefity

  • Závodní stravování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Máte ukončené studium se strojním zaměřením – vhodné i pro absolventy s praxí nebo stáží.

  • Máte osvojené kompetence spojené se strojním inženýrstvím – znalost strojů je pro nás stěžejní!

  • Vyznáte se v konstrukci strojů, také se orientujete v automatizaci a digitalizaci podnikových procesů.

  • Anglický jazyk máte na komunikativní úrovni, budete komunikovat s kolegy v zahraničí.

  • Znalost CAD programů bude vaší výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4433742  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.