Dispečer provozu energetiky, náborový příspěvek až 20.000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti s dlouholetou tradicí hledáme samostatného a zkušeného elektrikáře.

  • řešení mimořádných provozních situací a poruch na elektrických zařízeních VN, NN a MaR

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • náborový příspěvek až 20 000 Kč

  • dlouhodobou práci ve stabilní firmě

  • ubytování

  • obědy

  • 5 týdnů dovolené

  • Mzda od 35 000 Kč

  • příspěvek 6 000 Kč ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění

  • spoustu dalších benefitů

  • dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SOU, obor elektrotechnika

  • Znalost čtení elektro dokumentace

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny)

  • znalost obsluhy a údržby energetických zařízení VN včetně trafostanic

  • vyhláška 50/1978, § 6 nad 1000 V

  • práce na PC

  • praxe minimálně 1 rok s VN

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4340122  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.