SERVISNÝ TECHNIK - MECHANIK | od 1 370 Eur výše, možnost zaučení!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Maďarsko (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme junironí i seniorní strojaře mechaniky, kteří se chtějí zabývat servisem kolejových vozidel po Slovensku a potenciálně Maďarsku. Nabízíme zaučení, zvyšování kvalifikace, atraktivní mzdu a odměny.

  • Servis a opravy kolejových vozidel po celé SR a Maďarska

  • Prohlídky kolejových vozidel

  • Diagnostika a oprava pneumatické brzdové soustavy

  • Zajišťování výměny komponent (dvojkolí, zdrže, nárazníky, kohouty)

  • Zpracování výstupní dokumentace k servisní opravě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Nadstandardní měsíční mzdu s variabilní složkou (od 1 370 Eur výše)

  • Mimořádné odměny

  • Stravenky

  • Vzdělávání

  • Týden dovolené navíc

  • Věrnostní program T-Mobile

  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Stabilní práci v úspěšné rozvíjející se společnosti

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti oprav nákladních železničních vozů přímo v terénu u zákazníka

  • Nová servisní vozidla zn. VW s moderním vybavením a diagnostikou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Vyučení ve strojním oboru (mechanik opravář kolejových vozidel výhodou nebo příbuzný technický obor)

  • Základní orientace v technické výkresové dokumentaci

  • Praxe v oblasti oprav kolejové techniky velmi vítaná

  • Základní znalost maďarštiny

  • Manuální zručnost

  • Spolehlivost, samostatnost a schopnost řešení problému na místě zásahu

  • Ochota k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání

  • Časová flexibilita, ochota cestovat

  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4243313  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.