Remote Javascript Developer ► 60 000 - 100 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Práce z domu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vývojáře JavaScript se základní znalostí SQL na dlouhodobý, full-remote projekt.

Vhodné i pro méně zkušené vývojáře (2+ roků praxe).

Projekt: Jedná se o customizaci multi-tenant aplikace z kategorie CPQ (Customizable Pricing Quotes). Mateřská společnost sídlí v USA, práce je pro českou, ryze vývojářskou pobočku v Brně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč na tuto pozici:

  • stabilní, dobře placená pozice

  • kvalitně řízený vývoj, realistické odhady

  • perfektně zvládnutý onboarding, zaškolení, technická podpora a pomoc kolegů

  • práce v nadnárodním korporátu, ale v rámci české pobočky se startupovým přístupem

  • komunikace v rámci týmu v češtině, komunikace s konzultanty v angličtině

  • dostanete se do kontaktu se zástupci firem z Fortune 500 (500 největších firem světa)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

⚙️TechStack:

  • JavaScript - must-have

  • jQuery - must-have

  • HTML + CSS

  • MS SQL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 4228075  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.