Product Data Manager (HPP/IČO)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšná inovativní společnost na on-line trhu s reklamními předměty, nabízející nejen produkt, ale také přidruženou službu, hledá do svého týmu posilu. V současnosti vyvíjí nový web, který otevře nové možnosti pro realizaci plánů i dalších nápadů. Chceme, abys byl jeho součástí.

Potřebujeme pomoc člověka schopného uvažovat v souvislostech, který bude zastřešovat správu produktů.

Pokud jsi komunikativní, technicky založený člověk s analytickým myšlením a IT backgroundem (mít povědomí o tom, jak fungují e-shopy), kterého naplňuje práce s daty. Hledáme právě TEBE!

  • Komunikace s dodavateli za účelem získání dat(informací o produktech, technologiích a cenách)

  • Pochopit u každého dodavatele strukturu dat, vazbu na technologie a pravidla pro tvorbu cen

  • Převzít část projektu vývoje naší nové on-line platformy, úzce spolupracovat s vývojem a vytvářet zadání pro implementaci dat do e-shopu a do nástroje pro tvorbu cenových nabídek (kalkulace), kontrolovat správnost implementace

  • Získávat data v požadované struktuře a rozsahu pro zavedení sortimentu od nových dodavatelů, nebo zajistit všechny potřebné informace pro jejich vytvoření

  • Monitorovat změny v dodavatelských datech a vytvářet zadání pro správce sortimentu a/nebo změnové požadavky pro vývoj

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prostor pro seberealizaci v dynamické a neustále se rozvíjející společnosti.

Vítáme nápady, nadšení a kreativitu. Víme, že firma neporoste, pokud neporostou ani lidé. Proto podporujeme osobní rozvoj a vzdělávání. Ve firmě probíhají jazykové kurzy a školení profesních dovedností. V rámci zaměstnaneckého programu:

  • 5 týdnů dovolené a až 6 sick days

  • příspěvky na sport/wellness/kulturu a

  • pro sportovce Multisport karta

  • Když to situace dovoluje, rádi se potkáváme i mimo práci. Pořádáme firemní snídaně, sportovní odpoledne, jezdíme na teambuldingy a tradiční je i vánoční večírek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Výborné komunikační schopnosti (jasné formulování požadavků)

  • Analytické myšlení

  • Technický/IT background

  • Schopnost pracovat strukturovaně s informacemi a uvažovat v souvislostech

  • min. velmi dobrá znalost MS Excel (na úrovni složitějších vzorců a práce s obsáhlými tabulkami)

  • Ideálně zkušenost se správou produktů či produktových dat

  • Povědomí o tom, jak fungují e-shopy

  • Anglický jazyk C1 slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4105196  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.