Operátor CNC - vhodné i pro juniory!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou pracovní příležitost v menší firmě s dlouholetou historií?
Na základě 2,5D a 3D výkresové dokumentace se budete věnovat kovoobrábění produktů na zakázku. To znamená, že stroje a výkresy, které budete používat se budou často měnit. Budete tedy mít možnost naučit se pracovat s nejrůznějšími stroji a obrábět různé produkty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- finanční ohodnocení dle zkušeností, k tomu příplatky za směny (3.000 - 5.000 Kč za měsíc) a výkonové prémie (3.000 - 10.000 Kč za měsíc)

- týden dovolené navíc

- roční příspěvek na zdravotní, sportovní nebo kulturní aktivity (8.400 Kč za rok)

- příspěvek na penzijní připojištění (14.400 Kč za rok)

- stravenky ve výši 73 Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (směny víte na celý kalendářní rok dopředu a do práce jdete 14x za měsíc)

- technicky zaměřená SŠ nebo SOU

- schopnost číst výkresovou dokumentaci

- znalost práce na počítači (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4059346  Dátum zverejnenia: 10.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.