Senior Security Consultant - flexibility & top employer

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost dosahuje skvělých věcí v digitální oblasti a pomocí těchto technologií pomáhá jiným organizacím urychlit své ambice prostřednictvím digitální infrastruktury, hybridního cloudu, "workspace for tomorrow" a kybernetické bezpečnosti.

Pomozte nám dosáhnout tohoto cíle a podílet se na úspěšně rostoucím projektu!
Na této budete pracovat na konzultačních činnostech u zákazníků v oblasti bezpečnostní architektury a technologií.
Spolupracovat na rozvoji nových řešení v oblasti bezpečnosti
Budete mít zodpovědnost za návrhy bezpečnostních řešení a jejich případná koordinace
Spolupráce s implementačním týmem

Co budete na pozici dělat:

Hlavní:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security

  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security

  • Spolupráce při návrzích bezpečnostních řešení

  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem

Další:

  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security

  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky

  • Účast na jednáních se zákazníky

  • Mentoring kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme nabídnout:

* Skvělé mzdové podmínky + 10% roční bonusy
* Dlouhodobá spolupráce, smlouva na HPP , krásné kancelářské prostředí v Praze na Pankráci
* Příležitosti pro osobní a profesionální rozvoj
* Stravenky, 5 týdnů dovolené, flexibilitu, Home Office
* Mobilní telefon, notebook
* 3 dny sick day, příspěvek na jízdenku MHD, příspěvek na důchodové pojištění
* Jazykové kurzy, firemní univerzita a proplacené IT certifikáty, možnost služebního auta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl znát umět nebo mít:

  • VŠ technického směru

  • Znalost security architektury

  • Přehled v oblasti infrastrukturních bezpečnostních technologií (NGFW, IPS, Anti-malware, Sandbox, Network Access Control, Vulnerability management a další)

  • Orientace v oblasti Cloud Security

  • Přehled v oblastech komunikačních sítí

  • Angličtina na úrovni alespoň B1

Co se Vám bude hodit :

  • Technická certifikace některého z předních security výrobců – (Cisco CCNP Security a vyšší, Check Point – CCSE a vyšší, Fortinet – NSE4 a vyšší apod.)

  • Přehled v oblasti datacentrových technologií

  • Certifikace CISSP nebo obdobná

  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností

  • Orientace v oblastech technologií s důrazem na oblast bezpečnosti:

  • multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows)

  • kryptografie

  • aplikační bezpečnost

  • Znalost skriptovacích jazyků a/nebo automatizačních platforem (Python, Ansible, …)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 4017489  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.