Oracle Developer

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš součástí menšího týmu, který se skládá z 5 Oracle developerů, 4 analytiků, testerů, DevOps a Product Managera/Team Leadera. Jako Oracle developer budeš mít na starost vývoj unikátních aplikací, které zajišťují nepřetržitý a hladký průběh Homecredit businessu v Číně.

Co bude náplní tvé práce?

  • Vývoj softwaru podle scénáře

  • Tvorba unit testů

  • Spolupráce s ostatními členy týmu

  • Tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Roční bonusy podle výkonu (do 45% dle výkonu)

  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days.

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Notebook

  • Telefon

  • Stravenky

  • Relax a Activity Room

  • Bonusy za doporučení

  • Nezapomenutelné akce a večírky.

  • Možný růst, školení a certifikace

  • Možnost cestování do exotických zemí (Čína, Vietnam, Filipíny, Indonésie, ...)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by jsi měl umět?

  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici

  • Znalost SQL, Oracle PL/SQL

  • Znalost tvorby UML diagramů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3791532  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.