Specialista podpory aplikací se znalostí SQL a Linux

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:

- instalace a podpora aplikace v multikulturním prostředí,
- oprava chyb a implementace,
- odpovědnost za plnění úkolů - včas, v požadované kvalitě,
- řešení složitých problémů / požadavků se zákazníky
- komunikace a spolupráce se zákazníky, programátory, analytiky a testery.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Flexibilní pracovní doba
- Notebook a mobilní telefon
- Příspěvek na stravu
- Kariérní růst v rámci firmy
- Možnost technických školení
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost služebních cest (Čína, Rusko, Vietnam, Filipíny, Indonésie, Indie atd.)
- Roční bonus
- 5 týdnů dovolené
- 2 sick-days za rok

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- 2 roky zkušenosti s podporou nebo správou aplikací,
- praktické zkušenosti s SQL a Linuxem,
- analytické a komunikační dovednosti, protože budete v každodenním kontaktu jak s obchodem, tak s vývojáři,
- angličtina min. B2, čeština, případně slovenština,
- ochota mít pravidelné pohotovostní služby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3791526  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.