Specialista vývoje a podpory aplikací

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojišťovna s bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista vývoje a podpory aplikací, který má zkušenosti s testováním.

Náplň práce:
Aplikace pracuje především na platformách Linux, DB2 a Java. Vaší náplní práce bude:
- Analytická práce s daty, podpora IT při řešení produkčních incidentů,
- Správa testovacích prostředí, příprava testovacích dat, příprava testů, provádění složitějších testů zaměřených na správnost dat, spolupráce  na tvorbě technické a testovací dokumentace, podpora migračního procesu - nasazení do produkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástup dohodou
- Zajímavou práci v profesionálním týmu
- Pracoviště v Praze 4
- Profesní rozvoj
- Flexibilní pracovní doba
- Home office
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní osobního/zdravotního volna
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky do cafeterie
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Výhodné pojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technického zaměření
- Praxe alespoň 3 roky
- Výborná znalost databází SQL
- Zkušenosti s testováním výhodou
- Analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3690452  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.