Administrativní pracovník/pracovnice

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- Evidence tuzemských a zahraničních objednávek
- Zajištění expedice u smluvních partnerů
- Zpracování poptávek a nabídek v rámci sortimentu
- Podpora evidence skladových zásob
- Práce s interními informačními systémy (ABRA) a aplikacemi
- Kontrola platební schopnosti firem, komunikace s dlužníky
- Úzká komunikace s ostatními odděleními (obchod, nákup, sklad, marketing)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, přátelský 4-člnný tým, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (110 Kč), týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, slevy na firemní produkty.

Pokud jste kávičkář/ka, tak Vás určitě potěší i presovač.

Informace o náboru

Budu se těšit na Váš životopis.
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Distributor značkových kancelářských potřeb, školního vybavením a tvůrčím materiálů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je třeba abys měl/a zkušenost z administrativy, angličtinu na základní komunikativní úrovni (min. B1) a byl/a běžný uživatel/ka MS Word & MS Excel.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 3641511  Dátum zverejnenia: 10.4.2019