Senior Engineering / Technology Specialist

Popis pozice

Pro našeho klienta, nadnárodní firmu se slévárenským provozem na Přerovsku hledáme nového kolegu na pozici Senior Engineering / Technology Specialist.

Pokud máte vzdělání v metalurgii, prokazatelné zkušenosti na podobné pozici a nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině, tak se těším na Vaše CV v angličtině i češtině!

Hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za inovace a vývoj v oblasti technologie ve slévárenském provozu. Na této pozici budete řídit 10 přímých podřízených a Vaším úkolem bude přebírat či vymýšlet nové technologické postupy a ty posléze aplikovat v praxi. To samozřejmě obnáší zpracování technologických postupů a aktivní přítomnost ve výrobě.

Profil kandidáta

Ideální kandidát by měl mít metalurgické vzdělání a zkušenosti ze slévárenství či s výrobou kovů. Hledáme kandidáta, který je otevřený inovacím, nebojí se dále vzdělávat a nacházet nové cesty. Nezbytně nutná je pak znalost angličtiny pro komunikaci na denní bázi.

Nabízíme

Kromě zajímavé mzdy dostanete také týden dovolené navíc, týden sick-days a další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adam Pastyřík
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3609523   Dátum zverejnenia: 9.4.2019