Team and Event assistant (Ref. č.: LR14)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativní podpora 2 manažerů (jednatele ČR a vice presidenta pro oblast střední a východní Evropy)
- Plánovaní jejich kalendářů a hlídaní důležitých termínů
- Příprava meetingů
- Organizace služebních cest (rezervace letenek, ubytování v zahraničí)
- Příprava prezentací na porady (v ČJ, AJ)
- Reporting
- Event management - sjednávaní a organizace porad/konferencí na mezinárodní úrovni pro TOP management

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní platové ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Příspěvky na připojištění
- Příspěvek na volnočasové aktivity
- Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodním prostředí s velkou mírou zodpovědnosti a samostatnosti
- Zázemí úspěšné společnosti s nízkou fluktuací
- Lokalita v centru Prahy

Informace o náboru

Pokud Vás táto pracovní nabídka zaujala, pošlite mi svůj životopis na [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2019 (zbývá ještě 47 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Přední světová chemická společnost, u které se hospodářský úspěch snoubí s ochranou životního prostředí a společenskou odpovědností.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máte plynulou znalost anglického jazyka (denní komunikace v angličtině) a češtinu na úrovni rodilý mluvčí
- Máte několikaletou asistentskou praxi pro podporu týmu
- Zkušenost s event managementem je výhodou
- Ovládáte MS Office na pokročilé úrovni (schopnost vytvářet PP prezentace, reporty v Excelu)
- Máte profesionální vystupování a výborné organizační dovednosti
- Jste časově flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3550031   Dátum zverejnenia: 29.11.2018