Montážní dělník, mzda od 22.000-27.000KČ/Měs.+ příplatky, plně hrazené ubytování, svozy , odměny a benefity!!!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Příbram
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22.000-27.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost, zabývající se výrobou zemních strojů hledáme pracovníky/-ce na montáž dílů. Každý zaměstnanec má plně hrazené ubytování a zajištěné svozy do zaměstnání.

Před nástupem každý pracovník/-ce prochází testem manuální zručnosti a následným školením.

Místo výkonu práce: Dobříš

Dvousměnný a třísměnný provoz

Nástup ihned nebo každý týden !!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrný měsíční výdělek 22.000 - 27.000 Kč/měs
- příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
- příplatek za noční směnu 10% z průměru ( min. 16,5 Kč/h )
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- hrazené ubytování
- svozy do zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou zemních strojů-bagrů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3331338   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22.000-27.000