Junior specialista obchodu (nástup ihned!) (Ref. č.: 004IW)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
BB Centrum, Praha 4 Michle, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Komunikace s klienty a partnery
* Příprava a zpracování smluvní dokumentace
* Podpora obchodních procesů
* Komunikace s mateřskou společností v Německu
* Pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástup možný ihned!
* Motivující platové ohodnocení
* Firemní benefity, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Výborný kolektiv
* Lokalita: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na email iva.wojnarova@manpower.cz.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.3.2018 (ostáva ešte 75 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost působící v oblasti služeb s přidanou hodnotou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. SŠ vzdělání s maturitou (preferované VŠ vzdělání)
* Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
* Pokročilá znalost Excelu
* Min. komunikativní znalost AJ
* Samostatnost, pečlivost, loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Iva Wojnarová
Tel.: 731 637 828
E-mail: poslat životopis
ID: 3257484   Dátum zverejnenia: 12.12.2017