Operátor robota (Brandýs nad Labem) ubytování zdarma

ManpowerGroup s.r.o.

Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha výrobních robotů (převážně svářecích)
• příprava materiálu ke strojům a k dalšímu zpracování
• práce dle výkresové dokumentace
• kontrola svařovacího procesu.
• kontrola vstupujícího materiálu a hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda 20 000 Kč - 25 000 Kč
• příplatky za noční směny, přesčasy a víkendy
• výkonostní, bezpečnostní a docházkový bonus
• 100 Kč stravenky
• týden dovolené navíc
• práci na hlavní pracovní poměr
• možnost nástupu ihned
• možnost ubytování zdarma

Informace o náboru

Mzda se dle zkušeností a zaučení pohybuje mezi 20 000 až 25 000 Kč za standardní pracovní dobu.

Nebydlíte poblíž? Nabízíme zajištěné ubytování a svozy zcela zdarma!

Víte o někom, kdo se hodí na některou pozici? Doporučte nám kamaráda či známého a získejte od nás peněžní odměnu!

Získejte novou práci – Bosal se o Vás postará. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Bosal - tradiční výrobce výfuků v Brandýse nad Labem, rozšiřuje výrobu a hledá nové kolegy na pozici Operátor výroby.
Přidejte se a získejte řadu benefitů!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v průmyslové výrobě
• vyučení v obdobném oboru
• vytrvalost, přesnost a spolehlivost
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3218471  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 Kč - 25 000 Kč