Servisní technik_Elektro

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tuto pozici obsazujeme pro společnost dodávající automatizovaná řešení především pro logistiku a dopravu. Typickými zákazníky této společnosti jsou letiště, velká distribuční centra a firmy zabývající se expresní přepravou zásilek.

POPIS POZICE

– zabezpečení poprodejní podpory instalovaných systémů především na letišti Václava Havla v Praze a okolí.
– zajištění preventivního servisu jednotlivých zařízení instalovaných v ČR, výjimečně v zahraničí,
– zajištění hot-line telefonní podpory pro zákazníky v Čechách,
– koordinace servisu třetích stran,
– zajištění korektivního servisu/mobilizační priority,
– podpora instalačních týmů,
– související administrativa (výkazy, reporty, inventury náhradních dílů).

Zaujala Vás tato pozice?

Neváhejte mi zaslat Váš životopis!

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Manpower

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

– samostatnou práci, která není vázána na přítomnost v konkrétní kanceláři (zázemí je v Praze)
– profesionální podporu zahraničními kolegy (Holandsko, Německo…),
– podporu při rozvoji jazykových dovedností (bude-li potřeba),
– podporu při rozvoji odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení SIEMENS apod.),
– služební auto i pro osobní užití, případně úhradu nákladů spojených s použitím vlastního auta po zkušební dobu,
– prémie ke mzdě
– mobilní telefon, mobilní internet

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Servis a instalace logistických systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

– minimálně středoškolské vzdělání technického směru, (například obor elektro, servis strojů a zařízení, elektromechanik apod.)
– praxe výhodou – uplatníme seniora a juniory si zaučíme
– komunikativní znalost anglického jazyka (případně němčiny),
– řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, systematičnost, pečlivost, – flexibilita (časová, místní),
– výhodou zkušenost s podporou automatizovaných systémů a platná vyhláška 50.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3195052  Dátum zverejnenia: 22.9.2017