Asistent/ka prodeje - až 32 000,-

ManpowerGroup s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Hradec Králové, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijď si najít práci! Zveme Tě na veletrh práce ve Fashion Arena
Jsi rád mezi lidmi a umíš jim poradit? Žiješ aktuálními módními trendy, jsi milovník kosmetiky nebo sportovec? Pak je zde unikátní akce – veletrh práce Job Fair 6. – 7. října 2017. Přijď, pohovoříme si u kávy o možnostech pracovního uplatnění právě ve Fashion Arena Prague Outlet.

Asistent/ka prodeje

Pracovní náplň
Práce na pokladně
Aktivní obsluha zákazníků
Příprava zboží k prodeji
Reprezentovat značku
Účast na inventurách
Podporovat promo akce produktů a kampaně k zvýšení prodeje

Máš zájem? Stačí zaslat svůj životopis s kontaktem na email nebo zavolat na 800262728.
My se s tebou rádi spojíme a domluvíme termín osobního setkání dne 6. – 7. 10. 2017 v areálu Fashion Arena Prague Outlet. Vstup na akci je zcela zdarma a navíc se můžeš těšit na přátelské pohovory s námi a pro lepší nákup jsou pro tebe připraveny VIP slevové kupóny.
Máš to daleko? Do Štěrbohol tě přiveze zdarma náš autobus z Depa Hostivař.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Jistotu stabilního zaměstnání
Možnost vybrat si z velké škály pozic v různých značkách
Zajímavou práci pro prestižní značky
Fixní plat, bonusy z prodeje a slevy na firemní produkty

Hlavní oblast působení klienta

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

retail, prodej a obchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil
Zkušenost s prací v prodeji s módou vítána
Znalost angličtiny či jiných cizích jazyků výhodou
Příjemné reprezentativní vystupování
Zájem o módu, kosmetiku nebo sport
Angažovanost, flexibilita
Ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3192750  Dátum zverejnenia: 20.9.2017