Specialista programování robotů (KUKA, ABB, Siemens aj.)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS ČINNOSTI:
• programování robotů
• tvorba systémové koncepce pro nákup nových zařízení ve spolupráci s oddělením zavádění nových projektů
• kontrola SW řešení dodavatelských firem
• optimalizace komunikace robotů s ostatními zařízeními ve výrobě
• podpora vývojového týmu v procesu z pohledu elektroniky

POŽADUJEME:
• min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru, obor automatizace, elektrotechnika
• vyhláška 50/78 Sb. § 6 podmínkou
• znalost MS office
• znalost programování Siemens S5, S7, programování robotů KUKA, ABB, Mitsubishi
• praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě/automotive výhodou
• znalost anglického jazyka výhodou
• dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

NABÍZÍME:
• zajímavou práci v závodě světelné techniky v Rychvaldu
• motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
• nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
• možnost odborného a kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém a českém jazyce!

Těším se na Vaši reakci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působící v oblasti automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 3157647  Dátum zverejnenia: 11.8.2017