Technolog

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Technická podpora
● Komunikace s plánováním výroby – zajištění oprav zařízení na tepelné zpracování
● Tvorba výrobních a technologických postupů
● Implementace nových nástrojů, evidence nástrojů, obj. náhradních dílů
● Vedení týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Perspektivní práci v oblasti automotive
● Nejmodernější technologie
● Motivující plat
● Zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu, pojištění, vzdělávání, závodní stravování a další.
● Profesní růst

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zaujala Vás pozice?
V tom případě pošlete svůj strukturovaný životopis odpovědí na tento inzerát.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojní, materiálové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● SŠ/VŠ strojní, materiálové inženýrství
● Min. 2 roky praxe
● Anglický jazyk – komunikativně
● Znalost vlastností materiálů (kovy)
● Řidičský průkaz skupiny B
● Komunikativnost, samostatnost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2768609  Dátum zverejnenia: 28.11.2016