Nová pracovní místa Škoda Auto - Řidič VZV / skladník (vhodné i pro ženy)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč hrubého / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta Škoda Auto (Mladá Boleslav) hledáme řidiče VZV / skladníky (řidičky VZV / skladnice):

Práce ve směnném provozu.
Činnosti v logistice a skladu v prostorách výrobního závodu.

Nástup možný od 1.11., 1.12.2016 nebo 1.1.2017

Zaměstnanecké výhody, benefity

• reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně (tarifní třída "I" včetně příplatků)
• možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc)
• od 1.1.2017 navýšení tarifní třídy o 3%
• náborový příspěvek 3000 Kč
• dovolená 25 dní
• možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO
• příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)
• příplatky za přesčasy a víkendy
• stravenky 45 Kč / směna
• osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)
• týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)
• relokační příspěvek - příspěvek na dojíždění (až do výše 3500 Kč / měsíc)
• zajištění ubytování a příspěvek na ubytování (1500 Kč / měsíc)
• možnost vyplácení záloh
• benefitní program - cafeterie
• další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Škoda Auto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nemusíte mít dlouholetou praxi, ani dlouhodobé zkušenost!

Stačí nám, že vlastníte řidičský průkaz sk. B a my Vám pomůžeme získat řidičský průkaz na VZV a zaškolíme Vás!

Podmínky:
• min. vyučení (nezáleží na oboru)
• Platný řidičský průkaz sk.B podmínkou
• Platný průkaz VZV výhodou (možnost proškolení)
• Praxe na VZV výhodou
• Místo výkonu práce: Mladá Boleslav - Škoda Auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2739481  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 28 000 Kč hrubého / měsíc