Operátor výroby (možnost výdělku až 24.900 Kč!)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Žatecká zóna Triangle, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15.000,- Kč + bonus až 9.900,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– výroba interiérových plastových prvků pro osobní automobily

– nabízíme několik operátorských pozic vhodných pro ženy i muže:
° montážní práce (dveřní panely)
° obsluha automatizovaných strojů
° manipulant (zásobování linky)

– doprava zajištěna z Klášterce n. Ohří, Kadaně, Chomutova, Jirkova, Mostu, Litvínova a Žatce

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Základní nástupní mzda 15.000,- Kč + bonusy a příplatky až 9.900,- Kč!

– Pro zaškolené operátory, kteří dosáhnou požadované úrovně kvalifikace, základní mzda 17.000,- Kč + bonusy až 9.900,- Kč!

– Placené přesčasy a navíc extra bonusy za přesčasy

– 5 týdnů dovolené

– Stravenky v hodnotě 70,- Kč

– Příspěvek na autobusovou dopravu (50% jízdného)

– Závodní stravování

– Akce pro zaměstnance (firemní večírek, rodinný den)

– Možnost profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rychle rostoucí a dynamická firma z oblasti automotive s řadou zakázek a nových projektů - stále se rozšiřující společnost. Firma se zabývá výrobou interiérů do aut (palubní desky, šuplíky pro spolujezdce, dveře). Hlavními zákazníky jsou BMW, Škoda a Mercedes.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2711417  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15.000,- Kč + bonus až 9.900,- Kč