Matematik/Vývoj obchodných procesov životného poistenia - KE (AJ/NJ)

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná softvérová spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb hľadá do svojho tímu matematika pre oblasť vývoja obchodných procesov životného poistenia. Ak máš rád matematiku, zaujímaš sa o IT a oblasť poisťovníctva nie je pre teba neznámou, pošli nám svoje CV. Čaká ťa práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom, dynamickom kolektíve mladých ľudí.

Hlavná náplň práce:
• vypracovanie poistno-matematických odborných konceptov v oblasti systému správy životného poistenia.

Na tejto pozícii sa budeš taktiež venovať tvorbe poistno-matematických konceptov pre projekty v oblasti systému správy životného poistenia, migrácie a vývoja poistných produktov. Dôležitou náplňou práce je aj odborná a technická analýza v oblasti poistnej matematiky, analýzy a nastavovanie procesov pre operatívne aplikácie. Na pravidelnej báze budeš konzultovať dosiahnuté výsledky s tímom a hľadať možnosti zlepšovania.

Spoločnosť ponúka svojím zamestnancom mnohé benefity:
- práca v stabilnej médzinárodnej spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- odmeňovací a prémiový systém,
- pružná pracovná doba (fixná zložka pracovného času od 9:00 do 15:30),
- každoročne deň plateného voľna 31.12.xxxx a sickday, dovolenka nad zákonný rámec,
- stravné lístky Ticket Restaurant.

A to nie je všetko:
- pracovný deň môžeš začať dobrou kávou, čakajú ťa aj ovocné dni, vitamínové osvieženia,
- ak si potrebuješ oddýchnuť, tak môžeš využiť oddychovú zónu, masáže alebo si zacvičiť vo fitku,
- máš možnosť neustále sa vzdelávať a kariérne rásť,
- firemné spoločenské akcie si môžem užiť aj so svojou rodinou,
- vždy sa môžeš obrátiť na skvelých kolegov, s ktorými si zažiješ veľa zábavy nielen v práci ale aj na teambuildingových akciách.

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v IT oblasti a poradenských službách. Poskytuje odborné znalosti v segmente poisťovníctva, finančníctva a najnovších technologických riešení, pričom sa zameriava na digitalizáciu a inováciu poistných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Matematika, aktuárstvo, poisťovníctvo, ekonómia, IT, finančný manažment alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IT skúsenosti - základy

Počet rokov praxe

Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika.

Od vhodného kandidáta sa očakáva:
- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov,
- vysoká IT afinita (skúsenosti s návrhom a implementáciou poistno-technických softvérových produktov, koncepciou a realizáciou matematických testov),
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (min. úroveň B2),
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

​moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov;

ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo [email protected].
Please include the following text in your application (GDPR acknowledgment) :

In accordance with the General Data Protection Regulation 2016/679 (hereinafter “GDPR”), I declare that have read and understood the content of the Privacy Notice, which was provided to me for my perusal and which is available at https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/.

I hereby acknowledge the following:

(i) my personal data will be processed by company ManpowerGroup Slovensko s.r.o., having its registered office at Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, Slovak Republic, ID No.: 35958898, registered in the Business Register kept by District Court Bratislava I, Section: Sro, Insert No. 37879/B (hereinafter the “Controller”) in full compliance with all legal regulations, in the manner and scope delineated in the Privacy Notice; and
(ii) in case I need more information on the processing of my personal data or wish to exercise my rights, I can contact the Controller using the contact details specified in the Privacy Notice or on [email protected].
ID: 3972573  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac