Senior daňový analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od predošlých skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Senior daňového analytika hľadáme skúseného analytika a účtovníka, ktorý by zastrešoval predovšetkým:

- zrážkové dane v oblasti EMEA
- daňové rekonciliácie
- príprava podkladov pre daňové priznania
- kontrola účtovnej knihy z hľadiska zrážkových daní

Jedná sa o seniornú pozíciu pre korporátnu, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť so stabilným zázemím a širokou paletou benefitov či možnosťami ďalšieho kariérneho rozvoja.

Ak ste odborníkom v oblasti daní a účtovníctva, neváhajte nám poslať životopis a radi sa s Vami spojíme ohľadom ďalších informácii.

- konkurencieschopné platové ohodnotenie na základe individuálnych skúseností
- ročné členstvo v lekárskej klinike
- životné poistenie
- príspevky do III. piliera
- multikultúrne prostredie
- stravovacia karta
- rôzne odborné školenia
- priateľské a multikultúrne pracovné prostredie vrátane teambuildingových podujatí

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis ako reakciu na inzerát (registrácia) alebo mailom na adresu: [email protected] (do predmetu e-mailu uveďte názov pozície).

Vzhľadom na väčší počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Global leader in E-comerce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Finance, Accounting
5

- analytické myslenie
- zodpovedný prístup
- inovatívnosť a flexibilita

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 15
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Liptáková
E-mail: poslať životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

​moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov;

ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo [email protected].
Please include the following text in your application (GDPR acknowledgment) :

In accordance with the General Data Protection Regulation 2016/679 (hereinafter “GDPR”), I declare that have read and understood the content of the Privacy Notice, which was provided to me for my perusal and which is available at https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/.

I hereby acknowledge the following:

(i) my personal data will be processed by company ManpowerGroup Slovensko s.r.o., having its registered office at Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, Slovak Republic, ID No.: 35958898, registered in the Business Register kept by District Court Bratislava I, Section: Sro, Insert No. 37879/B (hereinafter the “Controller”) in full compliance with all legal regulations, in the manner and scope delineated in the Privacy Notice; and
(ii) in case I need more information on the processing of my personal data or wish to exercise my rights, I can contact the Controller using the contact details specified in the Privacy Notice or on [email protected].
ID: 3968927  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac