Vývojár / automatizér pre optimalizáciu výroby - návrh rozvodných skríň

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vlastníkom elektrotechnickej vyhlášky §21 alebo §22? Máte skúsenosti s inštaláciou rozvodných skríň a čiastočne s PLC programovaním? Pracovali ste na projektoch pri optimalizácii výroby? Ak ovládate AJ alebo NJ, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:

* Podpora počas tvorby ponuky na základe požiadaviek zákazníka na budúce riešenie
* Úzka spolupráca s konštrukciou pri návrhu a spracovaní riešenia
* Vytvorenie schém zapojení a E-plánov / P-plánov, wiring schéma, pin-out
* Návrhy zlepšení a optimalizácia
* Montáž a zapojenie el. komponentov u zákazníka
* Návrh testovacích scenárov a samostatné testovanie za účelom odovzdania projektu klientovi
* Vytváranie technických špecifikácií a dokumentácií pre zákazníka
* Cestovanie podľa potreby realizácie projektu u klienta

* 5 dní dovolenky na viac
* Notebook aj na súkromné účely
* 2x do roka teambuildingy v Tatrách
* Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Naším klientom je úspešná spoločnosť, ktorej hlavným poslaním je prinášať vyššiu kvalitu výroby pri optimalizácii nákladov predovšetkým výrobným spoločnostiam automobilového, leteckého a všeobecného strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer optimálne v oblasti aplikovanej informatiky merania a vizuálnych systémov alebo robotiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

optimalizácie výroby
5

* Praktické skúsenosti z úspešne zvládnutých projektov zameraných na automatizačné, robotické alebo vizuálne systémy vo výrobe
* Technický smer, optimálne v oblasti aplikovanej informatiky, merania a vizuálnych systémov alebo robotiky
* Komunikatívnosť, flexibilita, tímová práca
* Vodičský preukaz B
* Anglický alebo Nemecký jazyk (čítanie pracovných manuálov a videí)
* Schopnosť tvorivo riešiť problémy a vedieť aplikovať analytické myslenie

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 17 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 4 pobočky na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanda Žoriová
Tel.: +421905465723
E-mail: poslať životopis
ID: 3937678  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac