Key Account Manager FMCG (moderný trh)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti na obchodníckej pozícii z oblasti FMCG a aktívne komunikujete v anglickom jazyku? Radi sa staráte o obchodných partnerov a dokážete s nimi budovať dlhodobú spoluprácu?

Vašou náplňou práce bude najmä:
* udržiavanie obchodných vzťahov s klientmi (medzinárodnými i slovenskými)
* organizovanie spoločných aktivít so zákazníkmi (promo akcie, letáky...)
* zodpovednosť za dosiahnutie plánovaného obratu
* rozhodovanie o využití prideleného budgetu
* koordinácia medzinárodných meetingov

* práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
* služobné auto aj na súkromné účely
* telefón, notebook
* Multisport karta
* gastrolístky plne hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - stabilnú zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby a predaja svetoznámych kozmetických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* aktívna komunikácia v anglickom jazyku
* prax na obchodníckej pozícii z oblasti FMCG PODMIENKOU
* výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* proaktivita, precíznosť
* nekonfliktnosť

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
Tel.: +421918405818
E-mail: poslať životopis
ID: 3929282  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac