Procesný inžinier

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiacOd 1500 - 1700 EUR mesačná mzda brutto(závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba a aktualizácia pracovných inštrukcií
-  APQP (Flowchart, FMEA,...)
-  Analýza výrobných cyklových časov
-  Optimalizácia výrobného procesu a priestorového usporiadania výroby
-   MTM, SMED, 5S
- Práca na oddelení Engineering

Ďalšie činnosti:

• To lead analysis on machine preventive and breakdown failure
• Lead reduction programs for internal plant scrap and cycle times
• Support and in some cases lead improvement activities
• Monitor equipment utilization, efficiency and quality
• Improve and reduce energy consumption
• Understand current machine standards and processes plant wide
• Knowledge of modern assembly techniques
• To ensure new equipment or tooling conforms to the relevant Health & Safety regulations
• Development and issue of control plans for new models
• To support cost reduction targets both overall and those targets that may be specific to the Production department

- Práca na jednu zmenu (40 hod. týždenný pracovný čas)
- Práca priamo v internom stave spoločnosti
- Dlhodobá spolupráca
- Závodné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Na uvedenú pracovnú ponuku reagujte svojim životopisom.
Ku svojej reakcii priložte nasledovný text:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba interiérových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti a prax s výrobnými procesmi v automotive
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Word, Excel, emailová komuikácia na pokročilej úrovni

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3887021  Dátum zverejnenia: 31.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac