Obchodný zástupca (kancelárske potreby)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka zmdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodníkom telom a dušou? Máte výborné komunikačné a negociačné schopnosti? Chcete sa stať súčasťou stabilnej slovenskej spoločnosti? Potom hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude najmä:
* aktívne vyhľadávanie nových klientov
* udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
* zodpovednosť za plnenie cieľov a plánov
* vykonávanie prieskumu trhu
* tvorba cenových ponúk
* reportovanie aktivít vedeniu

* firemné auto a telefón aj na súkromné účely
* príspevok do DDS 3. pilier
* zamestnanecké zľavy
* atraktívny systém odmeňovania (fix + vario zložka)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Klient, pre ktorého obsadzujeme pracovnú pozíciu patrí medzi stabilných slovenských zamestnávateľov. Spoločnosť sa zaoberá predajom predovšetkým kancelárskych potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* reprezentatívne vystupovanie
* časová flexibilita
* vysoké pracovné nasadenie
* orientácia na výsledky
* zodpovednosť

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
Tel.: +421918405818
E-mail: poslať životopis
ID: 3884985  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac