Hľadá sa Junior Sales Manager s AJ - Bratislava!

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacvariabilná zložka + 10% z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a oslovuješ ľudí s predstavou poskytnúť im možnosti riešenia v rôznych situáciach, ktoré práve potrebujú? Chceš sa stať odborníkom v poistení pre stredné a veľké spoločnosti? Komunikácia v anglickom jazyku nieje pre teba žiaden problém a rád/a sa v ňom budeš naďalej zdokonalovať? Ak si pripravený byť zaškolený profesionálnym tímom a chceš mať priestor v práci na využitie tvojich vlastných nápadov? Tak toto je tvoj správny smer ako odštartovať svoju kariéru! Pošli nám svoj životopis a príď nám odprezentovať svoju víziu!

Tvoja náplň práce:

* Nadviazanie a udržanie pevných vzťahov s klientmi
* Spolupráca s tímom na vývoji stratégie pre budúce podnikanie
* Poskytovanie inovatívnych riešení zameraných na zvýšenie objemu nových obchodov
* Rokovania o najlepších podmienkach pre existujúcich a nových klientov
* Príprava podkladov na vytvorenie zmlúv
* Reporting

* 5 dní dovolenky naviac
* 10% z ročného platu
* Plne hradené stravné lístky
* Lekcie AJ / NJ
* Pravidelné kvalitné školenia a vzdelávacie programy (Soft skills / Hard skills)
* Flexibilný pracovný čas
* Mobilný telefón, notebook
* Automobil potrebný ku práci (po roku kvalitnej práce možnosť aj na súkromné účely)
* Cestovné poistenie aj na súkromné účely
* Teambuildingy
* Káva, čaj, minerálna voda
* Rôzne ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je veľká medzinárodná spoločnosť, ktorá sprostredkováva poistné služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Ukončené bakalárske vzdelanie
* Cca 1 rok skúseností na pozícii obchodný zástupca
* Obchodné a prezentačné schopnosti
* Cieľovo orientovaný/á pri dosahovaní výsledkov
* Schopnosť tímovej práce
* Výborné komunikačné a písomné schopnosti

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanda Žoriová
Tel.: +421905465723
E-mail: poslať životopis
ID: 3862819  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac