Présberendezés operátorokat keresünk!

A munkavégzés helye
Nagymegyer
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal, megegyezéssel
Bérfeltételek (bruttó)
3,22 €/ h. + havi bónuszok egészen 120 €-ig

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyes présberendezés operátorokat keresünk, akik egyedül is megállják a helyüket fém elemek gyártása mellett.

Munkaköri feladatok:
* présberendezések kezelése
* a gyártott termékek ellenőrzése
* kísérő dokumentáció vezetése
*alkatrészek ellenőrzése és csomagolása

Egyéb béren kívüli juttatások

* 6 hónap után, kölcsönös elégedettség esetén határozatlan időre szóló munkaviszony
* motivációs bónusz rendszer
* iskoláztatások a cég költségén
* étkezési utalvány
* jubielumi jutalmak

Információk a kiválasztási folyamatról

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

A cég profilját - amely számára szabad munkahelyeket töltünk be- a fém elemek préselése és hegesztése jellemzi, amelyeket az autóipar használ fel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

technikai

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

* fizikai kézség, kézügyesség
* jó egészségügyi állapot
* hajlandóság 3 műszakos munkaidőre
* az ajánlat alkalmas férfiaknak és nőknek egyaránt

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kapcsolat

ID: 3819651  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,22 €/ h. + havi bónuszok egészen 120 €-ig