Hľadáme Vedúceho/u pobočky pre stavebné stroje - Bratislava Ružinov!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiacOd 1300 €/brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ambiciózny a máte rady pracovné výzvy? Máte skúsenosti na pozícii vedúci/a pobočky a vyznáte sa aspoň trochu v stavebných strojoch? Ak áno,hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

* Vedenie pobočky a zodpovednosť za jej výsledky
* Aktívny predaj prenájmu služieb a tovaru zákazníkom
* Rozdeľovanie práce a motivovanie zamestnancov
* Spolupráca s HR partnerom, personálnym a mzdovým oddelením
* Práca s interným systémom (aktualizácia zákazníkov)
* Prijímanie reklamácií a reagovanie na ne

* Voľné víkendy (práca po - pia)
* Nadnárodná spoločnosť so silným a stabilným postavením na trhu
* Práca prevažne v terénu
* Súčasť profesionálneho tímu a kvalitného servisného zázemia
* Rozvíjanie technických znalostí (pravidelné odborné školenia)
* Spoločnosť hradí všetky záväzky vždy v čas
* Pri plnení cieľov – vyplácaný finančný bonus (KVALIT. PRÁCA VS KVALIT. OHODNOTENIE)
* Píspevok na stravovanie 65%
* Multisport karta
* Vitamínový program
* Sick days
* Teambuildingové akcie
* Príspevky na osobné životné udalosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť ktorá je lídrom v segmente prenájmu stavebnej mechanizácie a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* Skúsenosti s akvizíciami a aktívnym vedením zamestnancov (4)
* Prax na pozícii vedúci pobočky v stavebnom segmente
* Zodpovedný prístup ku práci
* Tímová spolupráca
* Profesionálne vystupovanie a prístup ku zákazníkom
* Znalosť v oblasti stavebných strojov - výhodou

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ID: 3815816  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacOd 1300 €/brutto (v závislostí od skúseností)