Gyártósori operátort keresünk autóipari cégbe Nyitrán, utazás biztosítva!

A munkavégzés helye
Nyitra
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal - belépés minden hétfőn
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
átlagos kereset akár 1118 € (bruttó alapbér 890 € + havi bónusz 0-15% + 13. fizetés + utazásra való támogatás 20 €)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaviszony

teljes munkaidő – 6 hónapos szerződés a ManpowerGroup Slovensko s.r.o. ügynökségen keresztül átlépési lehetőséggel egyenesen a JLR cégmunkás körébe.

Gyártósoron való munka, ahol a gyártás magas színvonalú sztenderdek és meghatározott szabványok szerint folyik. Ha a megadott és ismétlődő feladatokat következetesen végzi el, pontos és megbízható és törekszik az apró részletekre, nálunk ezen képességeit jól kihasználhatja.

A gyártósori operátor pozíció olyanok számára is alkalmas, akiknek nincs még tapasztalatuk autóiparban. Mi szívesen betanítjuk Önt! Tréning akadémiánkon meghatározzukk, melyik gyártási terüreletre lenne a legalkalmasabb és bebiztosítjuk a szükséges iskoláztatást.

Egyéb béren kívüli juttatások

· étkezés csak 1 €-ért
· szállítás a következő irányokból: Nyitra, Nagyszombat, Garamszentbenedek, Újvár, Léva, Verebély, Neded, Vágsellye, Simony, Pöstyén, Aranyosmarót, Galánta.
· ha más közlekedést választana a munkába/-ból való utazásra, havonta 20 € utazási költségtérítést nyújtunk
· lehetőség további képzésre és karrier növekedésre

A többi információt és feltételt az álláspályázaton tudatjuk Önnel.

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el, kérem önéletrajzát a lentebb feltüntetett elérhetőségi adatokra.

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Az adott pozíciót a Jaguar Land Rover társaságnak töltjük be, amely a Nagy-Britannia legnagyobb autóipari cége.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

- több műszakon való dolgozás
- min. 6 hónapos autóipari tapasztalat vagy min. 9 hónapos tapasztalat autóipari beszállítónál
- feladatok elvégzése instrukciók alapján

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: CORE Centrum
Tel.: +421800292929
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3805461   Dátum zverejnenia: 22.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   átlagos kereset akár 1118 € (bruttó alapbér 890 € + havi bónusz 0-15% + 13. fizetés + utazásra való támogatás 20 €)