1 339 EUR

Office asistent/ka so zameraním na správu kmeňových dát

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.339 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s internými systémami,
správa kmeňových údajov, aktualizácia interných databáz (prevažná miera práce s číselnými údajmi),
komunikácia s dodávateľmi a ostatnými oddeleniami v rámci centrály a logistických centier,
generovanie dát zo systému,
administratívna a organizačná podpora nadriadeného a zabezpečenie prevádzky nadriadeného,
tvorba nákladových reportov,
ostatné činnosti súvisiace s chodom tímu.

stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
rovnaká mzda pre mužov a ženy,
pracovný pomer na dobu neurčitú,
príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
každá odpracovaná minúta zaplatená,
doplnkové dôchodkové sporenie,
sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
karta Multisport,
deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
narodeninový darček,
darček pre budúcich rodičov,
darček pre prvákov,
vitamínový balíček, deň zdravia,
letný tábor pre deti,
firemné jubileum.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta – maloobchodnú spoločnosť, ktorá je súčasťou maloobchodnej nemeckej skupiny a je jednou z popredných spoločností v maloobchode v Nemecku a Európe. Spoločnosť je zastúpená v 30 krajinách sveta a v súčasnosti prevádzkuje približne 10 500 obchodov s viac ako 150 distribučnými centrami v 29 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

min. stredoškolské vzdelanie s maturitou a 2 roky praxe v administratíve alebo vysokoškolské vzdelanie,
pracovná pozícia vhodná pre absolventa,
znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni - minimálne B2,
počítačové znalosti - MS Excel na pokročilej úrovni,
silná orientácia na čísla, samostatnosť, precíznosť,
organizačné a komunikačné schopnosti, lojalita,
zodpovednosť, analytické myslenie, flexibilita.

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3796140   Dátum zverejnenia: 25.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.339 €