1 339 EUR

Referent/ka e-marketingu na oddelení nákupu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 339 € + garantovaný nárast mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora nákupného tímu pri výbere a tvorbe sortimentu,
• analýza trhu,
• sledovanie analýz konkurencie,
• spolupráca na cenotvorbe,
• vyhodnocovanie prebiehajúcich predajných aktivít,
• komunikácia a riešenie aktivít s ostatnými odbornými oddeleniami,
• administratívne činnosti na oddelení - zapisovanie dát a ich spracovanie, analýza či regulácia.

• stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček, darček pre budúcich rodičov, darček pre prvákov, letný tábor pre deti, firemné jubileum,
• vitamínový balíček, deň zdravia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta – maloobchodnú spoločnosť, ktorá je súčasťou maloobchodnej nemeckej skupiny a je jednou z popredných spoločností v maloobchode v Nemecku a Európe. Spoločnosť je zastúpená v 30 krajinách sveta a v súčasnosti prevádzkuje približne 10 500 obchodov s viac ako 150 distribučnými centrami v 29 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosti v oblasti marketingu, prekladateľskej agentúre alebo online shope,
• znalosť nemeckého jazyka na plynulej komunikatívnej úrovni,
• počítačové znalosti – MS Word a Excel na užívateľskej úrovni,
• chcieť pracovať a vyvíjať sa v oblasti e-marketingu,
• vlastná iniciatíva a sledovanie trendov,
• zmysel pre detail,
• byť open-minded nielen v myslení ale aj konaní,
• veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti a znalosť práce s textom.

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3781779   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 339 € + garantovaný nárast mzdy