1 200 - 1 300 EUR

Kontrolór surovinového materiálu na sklade

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
1.1. 2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Plánovať, organizovať a kontrolovať aktivity týkajúce sa operácií spojených so surovinovými materiálmi
 Kontrolovať správnosť materiálov prijímaných od dodávateľov z časového aj kvalitatívneho hľadiska
 Dohliadať na správne nakladanie a vykladanie surovín z kamiónov
 Zodpovedať za mesačnú inventarizáciu
 Zodpovedať za požadované množstvá surovín potrebných vo výrobe z množstvového aj časového hľadiska
 Zadávať informácie a údaje do SAPu
 Mať na zodpovednosti umiestnenie a plynulý priebeh surovín v procese
 Spolupracovať a konzultovať jednotlivé štádia výroby s vedúcim, manažmentom a oddelením produkcie, aby sa zefektívnil chod prevádzky
 Kontrolovať stroje a ostatné vybavenia nachádzajúce sa na prevádzke
 Pripravovať poradia a postupy práce, identifikovať existujúce nedostatky
 Zabezpečiť včasné a správne dodanie objednávok
 Zabezpečiť skladový princíp podľa FIFO
 Neustále sa snažiť zdokonaľovať produktivitu a efektívnosť
 Reportovať akékoľvek nezrovnalosti týkajúce sa bezpečnosti produktov a ich produkcie
 Zaistiť správne umiestnenie zamestnancov a ich výkon/ efektivitu a ich preškoľovanie

 práca v príjemnom prostredí novej výrobnej haly
 sezónne balíčky (Veľká noc a Vianoce)
 možnosť kariérne rásť
 práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť patrí medzi rýchlo rastúce podniky v oblasti potravinárstva. Do ich portfólia patria uznávané značky pekárenských výrobkov.
Produkty sú vyrábané v 16 výrobných závodoch v 10 rôznych krajinách, sú dodávané spotrebiteľom v celkovo 55 krajinách, a to buď priamo, alebo prostredníctvom strategických partnerstiev.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3777154   Dátum zverejnenia: 2.10.2019