1 200 - 1 800 EUR

Špecialista pre Lean produkciu - Continuous Improvement Specialist

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Využívanie nástrojov a metód v rámci Lean Production , Kaizen, Kanban, metóda 5s či Six Sigma.
• Označovať problémy vo výrobe a odstraňovať príčiny týchto problémov.
• Navrhovanie a zavádzanie praktík spojených s ergonómiou.
• Identifikácia príležitostí na zlepšenie výrobných procesov a ich optimalizácia najmä z nákladového, kvalitatívneho a ergonomického hľadiska.
• Monitorovanie KPI výkonnosti spoločnosti v rámci rôznych oddelení.
• Navrhovať procesnú dokumentáciu a zabezpečiť implementáciu potrebných procesov vo výrobe.
• Príprava školení zamestnancov.
• Prezentovať výsledky vedúcemu výroby a vyhodnocovať úspešnosť prijatých nápravných opatrení.

Čo ponúkame
• zabezpečený adaptačný proces a rôzne možnosti sebarealizácie a rozvoja v modernom pracovnom prostredí .
• prebiehajúce jazykové kurzy, pravidelné školenia, moderné fitness centrum a masáže priamo vo firme.
• team buildingy, Family day, Christmas party.
• primerané platové ohodnotenie - polročné a koncoročné odmeny.
• zľavy do aquaparku a iné nefinančné benefity.
• flexibilná pracovná doba
• aktívne využívanie nemeckého alebo anglického jazyka na dennej báze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáš prácu, kde môžeš ukázať svoju šikovnosť a vedomosti z oblasti strojárenského priemyslu? Hľadáš stabilnú pracovnú pozíciu v renomovanej medzinárodnej spoločnosti , kde sa môžeš realizovať a nadobudnúť nové skúsenosti pri využívaní moderných technológii ? Tak my hľadáme TEBA !
Nanajvýš ak chceš využívať svoje nemecké alebo anglické language skills, neváhaj a pošli svoje CV-čko !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo sa od teba vyžaduje
• min. 3 ročná prax na pozícii procesného inžiniera vo výrobnej spoločnosti
• aktívna angličtina alebo nemčina
• čítanie technickej dokumentácie
• znalosť procesnej dokumentácie (FMEA, PDCA, 6 sigma...) je veľkou výhodou
• skúsenosti s vedením Lean produkcie, s nástrojmi a metódami neustáleho zlepšovania
• dobré líderské a komunikačné schopnosti a tiež schopnosť organizovať si prácu
• motivácia hľadať riešenia
• zodpovednosť, inovatívnosť , vlastná iniciatíva

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3740279   Dátum zverejnenia: 15.8.2019