Koordinátor výroby (potravinárstvo) - vhodné aj pre absolventov!

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750€ vyššie + príplatky za odpracované zmeny + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolvent potravinárskeho, chemicko-technologického alebo hygienického smeru?
Máte záujem zaučiť sa výrobným procesom?
Máte skúsenosť alebo ambíciu viesť tím pracovníkov a dohliadať na procesy?
Ak áno, máme pre Vás ten pravý rozbeh kariéry!

Pozícia Koordinátor výroby v potravinárstve je kombináciou
* teamleadra
* kontrolóra kvality a procesov
* kontrolóra hygieny vo výrobe
* kontrolóra presnej a včasnej evidencie
* priameho zástupu Majstra výroby počas jeho neprítomnosti

* práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
* príspevok na DDS
* preplatená doprava do výšky 80%
* nefinančné benefity zo sociálneho fondu, akcie pre deti zamestnancov,
* teambuildingové aktivity
* športové a kultúrne podujatia
* zvýhodnený nákup produktov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pôsobí v potravinárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo/Chemicko-technologické/Hygiena potravín

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* absolvent VŠ
* absolvent SŠ + skúsenosť s vedením tímu a výrobou potravín
* časová flexibilita (3-zmenná prevádzka)
* schopnosť prevziať iniciatívu
* tímový hráč

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ID: 3709341   Dátum zverejnenia: 3.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750€ vyššie + príplatky za odpracované zmeny + odmeny