BOZP engineer - vhodné aj pre absolventov!

Miesto práce
Michalovce, Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850€ brutto, podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš aspoň dva roky skúseností v BOZP oblasti ALEBO si Absolvent odboru s podobným zameraním, hľadáme Teba!

Tvojou náplňou práce bude:
* spravovať aktivity na BOZP oddelení
* organizovať úvodné školenia pre zamestnancov
* zodpovednosť za dodržiavanie BOZP
* zodpovednosť za dokumentáciu BOZP
* návrhy a zlepšenia v rámci bezpečnosti pri nových inštaláciách
* zavádzanie opatrení a vývoj aplikácií BOZP
* ďalšie činnosti v rámci bezpečnosti

* práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
* príspevok na DDS
* preplatená doprava do výšky 80%
* nefinančné benefity zo sociálneho fondu, akcie pre deti zamestnancov,
* teambuildingové aktivity
* športové a kultúrne podujatia
* zvýhodnený nákup produktov spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pôsobí v oblasti potravinárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosť na obdobnej pozícii 2 roky ALEBO Vysokoškolské vzdelanie v odbore bezpečnosti pri práci
* platný certifikát Bezpečnostného technika (ABT výhodou)
* Anglický jazyk výhodou
* analytické myslenie
* schopnosť návrhu riešení a zlepšení
* proaktívny prístup

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ID: 3709260   Dátum zverejnenia: 3.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850€ brutto, podľa skúseností kandidáta