565 - 725 EUR

Hľadáme montážnikov/montážničky do Bytče. Zvoz Čadca-Turzovka-Bytča. Mzda do výšky 725€/brutto

Miesto práce
Bytča
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
565€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výroba, kompletizácia, montáž a odoberanie polo/výrobkov v požadovanom čase, kvalite a množstve
• pomocné práce vo výrobe a činnosti súvisiace s výrobným procesom

• práca v rastúcej stabilnej spoločnosti
• variabilná zložka mzdy až do výšky 120,-E/ mesačne
• dochádzkový bonus 40,-E/ mesačne
• príspevok do DDS 5,-E/ mesačne
• pitný režim, vitamínové balíčky, príspevky na masáž a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• manuálna zručnosť,
• presnosť a spoľahlivosť,
• chuť a ochota pracovať,
• zodpovedný prístup k práci,
• časová flexibilita (ochota pracovať na 3 zmeny).

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 15
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Žilová
Tel.: +421905555681
E-mail: poslať životopis
ID: 3685387   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   565€/brutto