Procesný technik MES - vhodné aj pre absolventov!

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
960€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za výrobné informačné systémy a systémy programovania elektroniky produktu (HW a SW)
* správa a údržba HW & SW technologických PC
* administrácia užívateľov vo výrobných informačných systémoch
* podpora MES inžiniera pri implementácii a testovaní produktov
* tvorba technologickej dokumentácie a postupov
* úprava testovacích predpisov
* implementácia menších industriálnych projektov a údržba ESD ochrany elektronických komponentov

* individuálne a kolektívne prémie do výšky 16,1%
* zaujímavé platové ohodnotenie
* bohatý sociálny program
* možnosť ďalšieho odborného rastu
* práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Zaujala Vás ponuka? Zašlite nám svoj životopis a my sa Vám ozveme s ďalšími informáciami!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Celosvetovo úspešná a známa spoločnosť sa venuje strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie
* Angický jazyk na pokročilej úrovni (B1/B2)
* MS Office, G-suite, základy SQL databáz, základy správy sietí
* analytické a technické myslenie
* samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
* tímový duch
* nástroje WCM výhodou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mladšíková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3669471   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960€ brutto