1 500 - 2 000 EUR

Hľadáme obchodníka HW/SW

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník dušou i telom, radi cestujete a prijímate nové kariérne výzvy? Máme pre vás skvelú ponuku v stabilnej spoločnosti s potenciálom rastu.

Vašou náplňou práce bude najmä:

- Starostlivosť o existujúcich klientov a získavanie nových
- Rozširovanie spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a plánov
- Príprava a prezentácia obchodných ponúk
- Zodpovednosť za plnenie obchodnej stratégie a jej vytváranie

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- možnosť profesionálneho rastu do zahraničia
- automobil
- motivačné platové odmeňovanie fix+bonusy
- príjemné pracovné prostredie

Ponúkame prácu v stabilnej rodinne ladenej spoločnosti. Príjemné pracovné prostredie a úvodné zaškolenie, šité na mieru pre dobrý štart i ďalšie pre priebežný rozvoj.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spolocnost EVROFIN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- pozitívna osobnosť s extra komunikačnými schopnosťami a pro klientskou orientáciou
- Aspoň trojročné skúsenosti z oblasti IT hardwear, softwear
- ochota presúvať sa
- flexibilita
- maďarčina výhodou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Holtáková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3668439   Dátum zverejnenia: 15.5.2019